Wernisaż wystawy „Fotografia Osobista” – Zapowiedź

Już 15 kwietnia Galeria Fotografii Interferencje zaprasza do Podziemnego Olkusza na wernisaż wystawy Łukasza Dwornika pt. „Fotografia Osobista”.

Kilka słów o autorze:
Łukasz Dwornik fotografuje od blisko 20 lat. W tym czasie był członkiem lokalnych grup i klubów fotograficznych takich jak: Okmf, Grupa Bez Nazwy, Fotoobiektywni, Stowarzyszenie Propagandy Artystycznej Baszta.
Jest laureatem lokalnych konkursów fotograficznych i uczestnikiem blisko 50 wstaw zbiorowych. Współpracował z mediami przy tworzeniu fotorelacji z imprez masowych.
Jego prace były wykorzystywane do promocji miasta i regionu w licznych publikacjach. Jego twórczość cechuje wysoka różnorodność; od pejzażu i makrofotografii, przez minimalistyczne formy architektoniczne po portret społeczny.
Na co dzień prowadzi własną działalności gospodarczą o profilu fotograficznym. ”Fotografia Osobista” to jego pierwsza indywidualna autorska wystawa.

Zapraszamy!

Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej?

Wernisaż wystawy „Fotografia osobista”

15 kwietnia w Galerii Fotografii Interferencje w Podziemnym Olkuszu odbył się wernisaż wystawy Łukasza Dwornika pt. „Fotografia Osobista”  Jak wspomniała prowadząca Galerię Interferencje Katarzyna Leszczyńska-Kaszuba:„Łukasz Dwornik

Czytaj dalej ...