Dzień otwarty w Podziemnym Olkuszu za nami!
W minioną niedzielę mieliśmy przyjemności wspólnie z Wami spędzić dzień otwarty w Podziemnym Olkuszu, zorganizowany z okazji 5 lat działalności ekspozycji.
Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za obecność, udział w oprowadzaniach, odkrywanie historii naszego miasta oraz świetną atmosferę przez cały dzień. Cieszymy się, że tak licznie odwiedziliście podziemia i chętnie poznawaliście historię ukrytą pod olkuskim rynkiem
Do zobaczenia podczas kolejnych wydarzeń w Podziemnym Olkuszu!



