Wernisaż wystawy „Punkt zapalny”

W dniu 20.01.2024 r. o godzinie 18:00 w Galerii Fotografii „Interferencje” odbył się wernisaż wystawy fotograficznej Marzeny Kolarz pt. „Punkt zapalny”. Przybyłych na wernisaż gości, wśród których obecny był przedstawiciel samorządu olkuskiego Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Olkuszu Henryk Gamrat, powitała w imieniu Dyrektora MOK Olkusz Beata Odrzywolska-Kokoszka – kierownik Podziemnego Olkusza.

Wystawa fotograficzna „Punkt zapalny” Marzeny Kolarz przenosi nas w świat artystycznych doświadczeń, gdzie każde zdjęcie stanowi unikalny punkt zapalny w jej życiu. Wykorzystując różnorodne techniki fotograficzne, artystka eksploruje nie tylko obszary eksperymentu czy fotografię mody, ale także kreuje osobiste opowieści, budując niejednolity, niechronologiczny cykl obrazów. To nie tylko wystawa, to podróż przez emocjonalną i artystyczną mozaikę, gdzie fotografia staje się lekarstwem, uzdrawiającą reakcją na drzazgi życiowych doświadczeń.

Wystawa „Punkt zapalny” będzie dostępna dla wszystkich do 28 lutego 2024 r. To wyjątkowa okazja, aby zgłębić sztukę Marzeny Kolarz i zanurzyć się w emocjonalnym bogactwie jej fotografii. Zarówno mieszkańców, jak i przebywających na feriach gości serdecznie zapraszamy do jej odwiedzenia!

Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej?